La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1047 Culés

konto usunięte

19

Paco i Digne. Obaj za slabi, by być rezerwowymi u Valverde ^^

3

@masq bo wcale obaj nie odeszli chcąc grać więcej. Rzeczywiście, po prostu byli za słabi na ławkę.

5

@masqJak dla mnie Paco się do czegoś nadawał. Nie wiem jakim cudem nic nie grał przy fatalnym Suarezie, a jak już to na skrzydło.
Natomiast Digne kompletnie mnie nie przekonywał i dobrze, że odszedł.

0

@Bartek22 najdziwniejsza decyzja bylo pozostawienie Munira z rocznym kontraktem jako zmiennika kiedy bylo jasne ze duzo nie pogra przy Suarezie i bedzie mial istotna przewage negocjacyjna.

2

@Bartek22 jeden i drugi jakoś mega nie zawodzili i coś potrafili wnieść do gry, ale wydaje mi się że i jeden i drugi sam chciał odejść aby więcej grac, a nie, że Valverde uznał. że Miranda czy Munir są od nich lepsi

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?