La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1027 Culés

2

Wczoraj typowałem najlepsza 4 Premier League, a teraz pobawię się i wytypuję następne ligi. Fajnie na koniec sezonu pózniej zobaczyć sobie ten komentarz i zobaczyć jak wiele się myliłem, bądz czy udało mi się trafić.
W Hiszpanii oczywiście jestem za Barcą i myślę ze nadal będziemy mistrzami, a więc tak.
1. Barca
2. Atletico
3. Real Madryt
4. Real Betis
W Serie A i Ligue 1 bez zmian Juve i PSG znów są bezkonkurencyjne, natomiast myślę że Bundesligę wygra BVB i przerwie dominację Bayernu który jeżeli nie przestanie być skąpym to zmarnuje sobie najbliższe lata, bo jeżeli pózniej się obudzą to w jedno okienko nie zbudują zespołu który będzie seryjnie wygrywał.

0

@ricardo0705 Betis jeśli nie kupi porządnego napastnika to będzie miał ciężką walkę o 5/6 miejsce, a co dopiero 4.

0

@ricardo0705 Myślę, że Betis jest bez szans na 4. miejsce w lidze. Stawiam, że zajmą co najwyżej 6. miejsce w lidze, ale za to mogą po raz kolejny dojść do półfinału Pucharu Króla. 4. miejsce w lidze zajmie zapewne Sevilla lub Valencia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?