La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1486 Culés

11

Nie wiem jak wy ale ja się wzruszyłem przy przemowie Messiego. Nawet nie trzeba rozumieć co on mówił, wystarczy usłyszeć w jaki sposób mówił. Ten mały chłopiec, który zawsze siedział cicho... Teraz jest kapitanem wielkiej Barcelony, i on staje przed wszystkimi po poprzednim sezonie i wręcz krzyczy że te wygrane ligi w ciągu ostatnich 11 lat byłyby czymś nieprawdopodobnym dla każdego klubu na świecie, dla tego również i kibice powinni doceniać wartość ligi. Ja go nigdy nie widziałem żeby tak głośno przemawiał. Niesamowita jest jego historia, od cichutkiego chłopca do kapitana który staje i zdaje sobie sprawę że cała drużyna zawiodła. Ja jestem dumny że moim idolem jest ktoś taki.

0

@Nano22 Janiama powiedz to co chciałeś powiedzieć, czyli "A nie mówiłem?".

konto usunięte

4

@Nano22 Ja też, naprawdę i jak czytam ludzi którzy mówią że on nie może być kapitanem to mi przykro. Nie ma nas w szatni i nawet nie wiemy jak facet jest silny i potrafi gadać do kolegów

konto usunięte

0

@Nano22 Nie rozumiesz co mówisz, ale propsujesz, aha

3

@BykFCB Uwierz, rozumiem hiszpański na tyle żeby zrozumieć co powiedział. Chodziło mi że jak ktoś nie rozumie słowa to i tak sam sposób w jakim się wypowiedział był niesamowity.

konto usunięte

0

@Grzesior667 A co Janiama to napis na dropsach? :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?