La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1590 Culés

konto usunięte

0

A co do Lukaku

Piszecie że Inter pewnie straci dużo na Icardim co może być prawdą w kwestii aspektu sportowego, ale z drugiej strony Icardi robił taki syf , i to jako kapitan z żoną że jest to wręcz niewybaczalne , gra na kontrakcie, kłótnie z perisićem i podobno Lautaro Martinezem i samym Handanovićem który w szatni nerrazurrich jest traktowany jako herszt tego zespołu, i żona która publicznie podaje brudy w popularnym włoskim programie "Tiki Taka", a przyjdzie za to zawodnik który ma poukładane w głowie, którego chce Conte, oraz który mimo wszystko miał lepszy sezon niż Mauro i ma więcej argumentów za

Zapewne Inter wymieni Icardiego za Dybale, innej opcji nie widzę, ale uważam że Inter nie za wiele straci, ba, nawet zyska z takim graczem

Jestem optymistycznie nastawiony do Romelu w Interze Mediolan, a derby Mediolanu oraz starcia z Juve będą jeszcze lepsze

konto usunięte

1

@Chwytliwy nie uważam żeby Icardi był lepszy od Belga a w taktyce Conte to już na pewno nie.

konto usunięte

0

@Avada Kedavra ja nie wiem co powiedzieć, obaj w formie są genialni, ale osobiście wolę chyba Lukaku, jest bardziej kompletny od Mauro

3

@Chwytliwy imo to sprowadzenie Romelu (mimo, że miał kiepski sezon - dla mnie gość jest bestią, o ile jest w dobrej formie fizycznej i nie ma nadwagi [potrzebuje bata nad sobą]) i ewentualna wymiana Dybali z Icardim jest mega dealem Interu.

konto usunięte

0

@BigShaq Także uważam że Inter robi potężny ruch i dzięki temu zwraca uwagę na siebie w kwestii graczy z Europy jeszcze bardziej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?