- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1746 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
100 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1746 Culés
0
Co sądzicie o Bońku? Jakim jest prezesem? Ja mam wrażenie że nadużywa Twittera, ale dał coś Polsce, mam nadzieję że następny jeszcze bardziej poprawi stan polskiej piłki bo ostatnio mam wrażenie że boniek nic nie robi, kiedyś to coś robił ale teraz to już tylko do końca czeka
0
@JaSzymon no nie wiem co on dał Polsce.
1
@MesQueUnClub96 jak co dał panie? Ubaw dał panie. Ubaw i to po pachy.
0
@BigShaq no niby tak ale np. na takim Euro to raczej drużyna się zgrała.
0
@MesQueUnClub96 polska reprezentacja zaczęła odnosić wyniki dobre, ma w tym jakiś tam udział
0
@JaSzymon no zatrudnił dobrego trenera (Nawałkę oczywiście) i jakoś on tam pomógł ale takiego bezpośredniego udziału nie miał.
1
@MesQueUnClub96 ja nie znam się na tym, nie wiem jakie prezesi mają głównie działania, mógł wnieść więcej, mógł też nic nie wnieść, ale za niego coś tam się do przodu ruszyło. Kiedyś to Polska była na 70 miejscu w rankingu, teraz to już chyba 20,niby ten ranking jest tak trochę z dupy, ale pokazuje poprawę.
Ale extraklasy pozostaje dalej taka sama niestety :/
0
@JaSzymon no ale żeby to miejsce nie wróciło za kilka lat.
0
@MesQueUnClub96 oby było jeszcze lepiej, szczególnie z polską ligą
0
@JaSzymon akurat trafił na generację piłkarzy którzy kopią trochę lepiej niż poprzednicy. Szkolenie młodzieży jak leżało tak leży
0
@MesQueUnClub96 akurat chodziło mi o jego śmieszne wypowiedzi i tweety, a nie grę reprezentacji.
0
@BigShaq Aha, myślałem że chodzi o to drugie.