- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 901 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 901 Culés
0
Mam pytanie do osób, które posiadały, lub posiadają buty Nike z serii Air Max (a najlepiej "90"). Nigdy tych butów nie miałem, bo zazwyczaj widziałem, że są sprzedawane za jakieś astronomiczne sumy. Jednak teraz mam okazję kupić w dobrej promocji i chciałbym się upewnić o właściwe wybranie rozmiaru.
Czy Air Maxy bierze się w tym samym rozmiarze, co inne buty Nike do chodzenia na co dzień? Jeśli normalnie noszę Nike r43 (27,5cm), to taki sam rozmiar wziąć, czy połówkę / cały większy?
1
@LuisSalvano taki sam rozmiar weź
1
@LuisSalvano Tylko zobacz czy te z promocji to nie podróbki czasem :P
1
@Striker Niee, to z wiarygodnego sklepu ;p
0
@gryfiT. Ok. Spytałem, bo np. mam Reebok Classic w rozmiarze 42,5 (wkładka 27,5) i są idealne. A kupiłem niedawno inne Reeboki (niskie) w tym samym rozmiarze i po jednym dniu miałem już pokaleczone stopy nad piętą...
0
@LuisSalvano Kupiłem Air Maxy 4 lata temu i mam je do dzisiaj. Oprócz tego, że nieco się poździerały na piętach, z własnej głupoty zresztą, przez zdejmowanie buta o buta, to naprawdę nie mogę nic im zarzucić. Mega wygodne, lecz w moim przypadku całkiem długo musiałem je "rozbić".
Najlepiej zapytaj jaką wkładkę mają te buty, to będziesz wiedział jaki rozmiar wziąć :]
0
@LuisSalvano Moim zdaniem 90’tki mega niewygodne. Dużo lepsze już pod tym względem są zerówki.
0
@Danny Gaucho No właśnie wkładkę mają taką, jak należy, tylko niestety nie zawsze jest to jedyny wyznacznik :(
0
@LuisSalvano Jeśli rozmiarówka jest europejska, to powinieneś wziąć rozmiar taki jaki nosisz normalnie.
2
@LuisSalvano https://i.pinimg.com/originals/d2/7a/23/d27a23636278bbba5edd868dc9c3476b.jpg
te buty? ;-)
0
@LuisSalvano ja mam kilka modeli od nike, od air force niskich po wysokie, maxy 90 czy jeszcze inne, nike roshe runy itp - za każdym razem brałem ten sam rozmiar. Czasami było tak, że musiałem rozbić buta ale trwało to tak może z max tydzień czasu.
0
@Avada Kedavra Nie, ale ladne sa te, ktore wyslales ;)
0
@Danny Gaucho Ok, bo np biorac buty siateczkowe, trzeba brac rozmiar wieksze.