La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1541 Culés

5

„Jak informowaliśmy w Wirtualnej Polsce, Marek Kuchciński rządowym odrzutowcem latał nie tylko ze swoją rodziną, ale także z rodzinami czołowych polityków PiS. Jednym z nich był Stanisław Piotrowicz. Szef sejmowej komisji sprawiedliwości mówił WP: - Potrzebowałem przewieźć lek dla mojej małżonki.

- Moja żona tego dnia była w Instytucie Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie. Potrzebowaliśmy przewieźć wyprodukowany tam lek, który może być przewożony tylko w stanie zamrożenia. Musiałem to zrobić.

Poseł Piotrowicz dodał: - Podroż z Warszawy autobusem to blisko 9 godzin, samochodem - 6 godzin. To bardzo długo, żeby przewieźć lek w stanie zamrożenia. Z małożonką mieszkamy 70 km od Rzeszowa.

"Nie prowadzimy sprzedaży leków"


"Instytut nie prowadzi sprzedaży leków" - poinformowała nas placówka. Pytana o tzw. "sztuczne łzy", które - jak sugerowali farmaceuci - miał właśnie otrzymać Piotrowicz - dodała, że jest to "preparat wytwarzany przez jeden z Zakładów Instytutu".

"Otrzymuje się go z krwi pacjenta i trzeba go zamrozić maksymalnie do 18 godzin od pobrania krwi. Pacjent otrzymuje informację o sposobie transportu przed wydaniem preparatu. Wybór rodzaju transportu pozostaje w gestii pacjenta, niemniej zamrożone preparaty muszą być transportowane w takiej formie przy użyciu pojemników gwarantujących zachowanie odpowiedniej temperatury" - tłumaczy Instytut Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie.

Również w Rzeszowie


W całej Polsce kilka ośrodków zajmuje się produkcją tzw. sztucznych łez z autologicznej surowicy pacjenta, w tym Regionalne Centra Krwiodawstwa.

Okazuje się, że również RCKiK w Rzeszowie wytwarza "sztuczne łzy". A to do Rzeszowa, z tymi lekami, miał podróżować Stanisław Piotrowicz z żoną. Mieszkają w miejscowości oddalonej 70 kilometrów od tego miasta.

Nie udało nam się skontaktować z posłem Piotrowiczem.”


Szczyt hipokryzji .................................

https://wiadomosci.wp.pl/piotrowicz-lecial-z-kuchcinskim-mial-przewozic-leki-instytut-sprzedazy-nie-prowadzimy-6411284208175233a

konto usunięte

1

@IronSanHybrid rozumiem liberal, w sumie jak ja, ale trochę przesada ostatnio u ciebie z polityką

5

@Chwytliwy wolę już to niż sagę o Neyu i jaki skład do FPL :) poza tym nic nie poradzę, że mnie to interesuje.

konto usunięte

0

@IronSanHybrid nie no spk, ale według mnie, według mnie od ciebie tego jest od groma, poza tym można gadać nie tylko o tych 3 tematach w sumie

2

@Chwytliwy Dziś pisałem nie tylko o tym, a wczoraj była/jest moja dyskusja o niebezpiecznych kierowcach :D https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7578075

konto usunięte

1

@IronSanHybrid to ty wielozawodowiec jesteś

1

@Chwytliwy eee tam po prostu człowiek renesansu :P

1

@IronSanHybrid To jest bulwersujące tak samo jak loty Tuska.

1

@fcbarcafan19 trwonienie publicznej kasy przez kogokolwiek jest bulwersujące.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?