La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1178 Culés

konto usunięte

0

Moim zdaniem kadra na nadchodzący sezon jest prawie kompletna. Dobrze byłoby pożegnać się z Rafinhą i ewentualnie Rakitićem. Zostałoby wtedy nam 6 pomocników i balansujący między Barcą B a główną drużyną Ruiqi Puig. Nie wiem natomiast jak do tematu Coutinho podchodzi sztab szkoleniowy i zarząd. Według mnie trzymanie tak drogiego rezerwowego mija się z celem ale też kierunków do przenosin wiele nie ma.

Mimo to, wydaje mi się, że z tej trójki jedynie Rafinha opuści Camp Nou. A szkoda, bo Ernesto nie raz wspominał, że woli wąską kadrę.

1

@Douglasinho ale wy ludzie jesteście nieobiektywni to głowa mała. Jakoś nikt o sprzedaży Busiego nie pisze -.-

0

@Bykunn Ja tam bym go do Vissel Kobe priorytetem wysłał xD

1

@Striker Haha :D Dom emeryta FCB

2

@Bykunn Samper to obecnie rywal o miejsce w składzie na jego poziomie :V

konto usunięte

0

@Bykunn Bo w jego sprzedaż nie wierzę ani trochę. Busi zostanie jeszcze na ten sezon a jako, że jest legendą tego klubu to wolałbym go pożegnać tak jak Andresa.

0

@Bykunn bo Busquets odejdzie za zasługi ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?