La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1366 Culés

0

Mi też coraz bardziej nie widzi potencjalny transfer Neymara do Barcy. Wszędzie gdzie pójdzie to pozostawia smród po sobie. Santos, Barca a teraz PSG. A wiadomo co będzie jak znowu przyjdzie do Barcy? Neymar jest świetnym piłkarzem, ale przy tym jest również bardzo konfliktowym człowiekiem, do tego łapie ostatnio mnóstwo kontuzji. Jeśli mają być z nim takie problemy w przyszłości jeśli oczywiście dołączy do Barcy i będzie coś odpierdzielał to ja go tu nie chcę.

0

@Piotr,1985 Mam wrazenie, ze napisales cos podobnego, ale z lekkim dodatkiem co @Ratamahatta

0

@Piotr,1985 Nikt nie wie jak będzie dlatego nie ma co ryzykować, mamy skład petardę na ten moment.

0

@Rewolucja123 Może i tak, ale również dodałem kilka kwestii od siebie:))

0

@Piotr,1985 Za rok strzeli focha i poleci na projekt MC ruszając na podbój Anglii.

0

@norbi77 I właśnie dlatego zaczynam coraz bardziej obawiać tego transferu. Tak jak piszesz. Coś mu się odwidzi i będzie chciał iść do City bo liga angielska i takie tam. Jeśli zadeklaruje, że przychodzi dla Barcy i będzie chciał w niej grać nawet do końca kariery to jestem oczywiście za tym transferem, ale jak ma przyjść i znowu pozostawić smród po sobie to niech omija Barce szerokim łukiem.

0

@Piotr,1985 Po co nam jego deklaracje, skoro są nic nie warte?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?