La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 961 Culés

19

Ja bym na miejscu Bartomeu do konca okienka robił nadzieje Neymarowi ze go kupimy zeby nigdzie indziej nie poszedł i pod koniec okienka oplułbym go tak samo jak on nas 2 lata temu. Taka rewanzyk mały

7

@GeraltzKatalonii plan idealny ;)

2

@GeraltzKatalonii na szczęście nie jesteś na miejscu Bartomeu.

0

@GeraltzKatalonii Ja ciągle mam nadzieję, że właśnie tak będzie

0

@GeraltzKatalonii o za dużo też nie można prosić, chociaż to byłoby wybitne. Wystarczy że tu nie przyjdzie, nie ma co się kierować pychą :D

1

@GeraltzKatalonii Nie będzie tak. Neymar czeka na ruch do określonej daty, jak Barca i PSG się nie dogadają idzie do Realu i tyle... on nie jest głupi i sam siebie nie wydyma :) Tak jak tego bardzo by chcieli ludzie z tego forum ... przykro mi

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?