La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1708 Culés

0

Jeśli Neymar wróci do Barcelony, to super 5 z przodu nie utrzyma się w klubie na kolejny sezon. Przede wszystkim ogromne pensje piłkarzy, a po drugie walka o pierwszy skład. Najbardziej straci Suarez, i jeśli Griezmann odpali to Luis żeby nie odejść z klubu będzie musiał się pogodzić z ławka rezerwowych. Messi jeśli będzie grał na SPO co jest nieuniknione, to w tym sezonie przód będzie wyglądał tak;
Neymar Grizemann Dembele
I za nimi Messi, choć wydaje mi się że Leo jako taki prawdziwy ŚPO zzacznie grać dopiero w następnym sezonie

4

@Pawelsky Straszne biedny Suarez, to jest na chwilę obecną tak crack że chyba nikt i tak go nie ma szans wygryźć, to chyba naturalna kolej rzeczy że jak jesteś po 30 i nie oferujesz już najwyższego poziomu przez cały sezon to godzisz się z rolą rezerwowego

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?