- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1177 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1177 Culés
5
Dla fanów Fantasy Premier League.
Moje trzy propozycje na pomoc:
1. Martial, za 7,5. W rzeczywistości gra na szpicy (wymiennie z Rashfordem), a w fpl jest potraktowany jako pomicnik, więc pkt więcej za bramkę, plus pkt za czyste konto. I dobrze wyglądający kalendarz.
2. Barkley, 6mln. Mimo szybszego ściągnięcia w meczu z Manu, myślę, że jest to dobra opcja, bo ma stałe fragmenty gry i myślę, że po takim blamażu jaki dostali, gdy zszedł, Lampard nie powinien go ściągać. Jest obawa, że ostatecznie Lampard postawi na Mounta i Pulisicia i wtedy dla barkleya może zabrknąć miejsca, ale moim zdaniem, to mało prawdopodobne.
3. Lundstram z Shefield. Za 4.0!!! Potraktowany jako obrońca, a gra pod napastnikiem!!! Cudo. Więc, nie jest to opcja na pom. ale postanowiłem go tutaj zamieścić. Po następnej kolejce na 90% go kupuję.
Jeśli kogoś powyższy temat nie interesuje, to niech nie komentuje :)
0
@RonaldoR9 Martial najlepszą opcją, wiadomo :) polecam jeszcze Townsenda.
0
@RonaldoR9
Czuję, że Lundstram podskoczy z ceną po następnej kolejce :) Martial super opcja- raczej 90% meczów w pierwszym składzie
0
@RonaldoR9 Do tego grona dodałbym Grealisha i McGinna z Aston Villi.
0
@Witekk10 Aston Villa ma świetny kalendarz i faktycznie można tam upatrywać ciekawych opcji, ale ja jeszcze poczekam na 1-2 mecze w ich wykonaniu. Po pierwszym meczu mam dobre odczucia.
0
@RonaldoR9 Kurcze ten Martial kusi ale nie mam na niego kasy
0
@RonaldoR9 A co do beniaminków jeszcze, to Buendia z Norwich. Wydaje mi się, że może nabić trochę asyst przy ofensywnie grającym Norwich. Trzeba obserwować.
0
@adi7adi8 pokaż skład, może coś się wykombinuje :D