La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 910 Culés

2

Arsenal Ceballos x2 asysty, ok super. O ozilu też mówili, że błąd, że "głupi" Carlo wywalił Ozila. Co się okazało Odeszli Ozil i Higuain i Mourinho i jakoś Real wygrał decime. Niemiec też z przytupem wszedł do Arsenalu, asystował itp. Poczekajmy oczywiście cieszy dobra dyspozycja Daniego, ale te zachwyty to lekka przesada.

0

@AmigoBlancos Także z oceną poczekalbym na koniec sezonu. Choć trzeba pochwalić, że dobrze zaczął.

1

@AmigoBlancos Ceballos to znakomity zawodnik. Według mnie Zidane ma bardzo, ale to bardzo słaby gust piłkarski. Nie daje szans takim piłkarzom jak James czy Ceballos, albo straconym już Llorente, którzy są o wiele lepsi od jego ulubieńców, czytaj Isco, Lucas Vazquez, Asensio, Casemiro (co według mnie już w ogóle jest tragedią)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?