La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 532 Culés

0

Ciekawi mnie jakich ruchów transferowych dokona Chelsea. Ja bym u nich widział Sancho. Obrońca też by się przydał, może Upamecano lub Konate. Na napastnika może Timo Werner.Bundesliga jest ciekawą opcją na transfery.

0

@Jacu327 Okienko transferowe w Angli jest juz zamkniete.

1

@Krystek9318 Nawet jakby było otwarte to i tak mają zakaz rejestrowania zawodników. Mówię o przyszłym lecie.

konto usunięte

0

@Jacu327 Werner ma kontrakt do lipca, a Chelsea ma Abrahama. Że Roman pójdzie na zakupy to nie wątpię. Sancho? Fajny transfer, może. Do kiedy Chelsea ma w ogóle bana?

0

@Copernicus Chyba tylko na te okienko co się skończyło. Zimą będą mogli kupować, ale będzie ciężko kupić kogoś porządnego.

konto usunięte

1

@Jacu327 Według mnie ten ban Chelsea to najlepsze co mogło ich spotkać. Mają jedną z lepszych młodzieży w europie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?