- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1490 Culés
Gorące dyskusje
Batys
9
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
6
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1490 Culés
10
Nie dziwi mnie, że zarząd nie chce rozbić banku na Neymara. 600 milionów przepuszczonych na transfery za kadencji Valverde, a Barca po sezonie to przypuszczam, że będzie mocno rozbita kadrowo. Oczywiście mamy sporo młodej siły, na której można polegać, ale widzę też niebezpieczeństwa. Możliwe, że bezpowrotnie odszedł Cou, pewnie odejdzie Dembele. Z pomocy ubędą zapewne Vidal i Rakitić bo oni są starzy, więc momentalnie trzeba będzie wzmocnień też tam bo Alena średnio rokuje póki co, a Puig lawirujący jeszcze w Barcy B i tylko okazjonalnie grający w pierwszym zespole może okazać się jeszcze niegotowy znając rzeczywistość. Oczywiście prawa obrona zionie pustką i zionąć będzie. Tam też potrzebny będzie transfer. Nie wiem jak jeszcze atak bo Griezmann na szpicy nie gra, a w dodatku widząc, że trener przygotowuje go do grania bardziej na flance to mam powody do obaw, że „9” też trzeba będzie szukać. Czyli podsumowując znowu popłyniemy finansowo.
0
@Ratamahatta Najzabawniejsze jest to że Valverde to ma tyle do gadania przy tych transferach co Żyd za okupacji...
10
@Azi Może to i lepiej bo znając życie wylądowali byśmy z Parejo zamiast De Jonga.
2
@Ratamahatta No właśnie strasznie tendencyjne jest to stwierdzenie, że za kadencji Valverde wydano na transfery 600 mln euro
1
@Ratamahatta Barca w tym sezonie będzie bardzo mocna i wygra te dwa puchary z trzech możliwych. Skoro wszyscy narzekają to tak będzie. Zawsze tak jest na tej stronie.