La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1491 Culés

konto usunięte

1

Ja też, nigdy nie zwątpiłem odnośnie Neymara i powtórzę to co na początku, wróci czy tego chcecie czy nie. Dziś powinno być fichado, wierzę w to z całego serca. Film, koszulki to zapewne też kosztuje, więc gdyby nie byli pewni przyjścia Neymara nie robili by tego.

konto usunięte

1

@misiek12319 znaki interpunkcyjne takie trudne...

konto usunięte

0

@TheNekro94 lepiej?

0

@misiek12319 Ani trochę :D

konto usunięte

0

@Azi stary druhu jaki wynik z betisem typujesz?

0

@misiek12319 i Odejście Cou ;)

0

@misiek12319 Nie wiem. 2:0? Dużo zależy od tego czy zagra Leo i czy EV nie będzie wystawiał (oby nigdy więcej) śmiesznej linii pomocy jak w pierwszej połowie z Bilbao.

konto usunięte

0

@Azi z pomocą sie zgadzam sam w fifie czy fm Busqetsa sprzedaje i zawsze Messi jest wkurzony wiec mu tłumaczę że Busi nie wnosi nic nowego trzeba odmłodzić skład, a Neya kupiłem za 150m i to w ratach XD, da się da trzeba umieć negocjować

0

@misiek12319 Widzę że nawet FM jest mądrzejszy od LR :D

konto usunięte

0

@Azi hehe nom jak widać XD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?