La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1989 Culés

konto usunięte

21

Jest możliwość sprzedania Rafinhi, należy to zrobić. Nie ma co patrzeć w tym momencie na to że mamy dwóch napastników kontuzjowanych. Rafinha musi odejśc z tego zespołu i próbować czegoś nowego. Nie dajmy się nabrać na to że będzie zdrowy cały sezon i nam dużo pomoże. Są młodzi chłopcy którzy czekają na możliwość gry i teraz jest właśnie taki moment bo później presja będzie z każdym miesiącem większa.

4

@Janiama 100 razy bardziej wolę, żeby w niedzielnym meczu wystąpili w pierwszym składzie Griezmann i Ansu niż Rafinha.
Na co go trzymać. Pokazał się dobrze z Bilbao, ale nie było Messiego. W momencie kiedy Leo wróci to Rafinha jeśli zagra będzie wystawiony na lewej stronie, a tam wygląda fatalnie.
Ludzie widzą w nim wartościowego zmiennika z dużą jakością.
Ja widzę gościa, który ma podobny profil gracza co 2 największe gwiazdy w zespole i kiedy oni są zdrowi to po prostu nie ma szans, żeby grał tam gdzie lubi, a co za tym idzie grał dobrze. Potrzebuje odbudowy po kontuzjach w innym otoczeniu, a nie kolejnego roku na ławce w Barcelonie.

konto usunięte

2

@Bartek22 Dokładnie, Rafinha to nie jest pilkarz klasy światowej a to znaczy że można go spokojnie zastąpić młodym chłopakiem. Będą wszyscy zdrowi i Rafinha zajmie 18 albo 19 miejsce w skladzie piłkarzowi z rezerw.

3

@Janiama I nie ma co patrzeć na to, że ładnie zagrał w pierwszy meczu. Rozegrał tylko ok spotkanie, to po pierwsze. Nie ma się co jarać nim. A po drugie, już nie można się drugi, a nawet trzeci raz nabrać na jego popisową sztuczkę. Z nim zawsze tak jest. Presezon i pierwsze kolejki pokazuje jakiś tam poziom, ale potem nagle łapie kontuzje lub zaczyna dołowac, potem się kontuzjując. Nie ma z niego żadnego pożytku i nic nie daje składowi od jakichś kilku lat.

4

@Janiama Sprzedaż Rafinhi powinna być priorytetem od początku okienka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?