La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 924 Culés

1

Jak stek to tylko:
Rare, Medium czy Well Done?

U mnie po środku, już nie surowy, ale nadal soczysty Medium :)

konto usunięte

3

@MesQueUnClub_87

Rare, lub medium rare.

6

@MesQueUnClub_87 na myśl o jakimkolwiek surowym mięsie w moich ustach, oprócz tego kobiecego mam odruch wymiotny

3

@Tom0VeB Czyli Tatar, Carpaccio i Suchi też odpada? :D

1

@MesQueUnClub_87 no ja to lubię, jak w środku jest lekko czerwony, ale nie do tego stopnia, żeby na talerzu czerwono od krwi było.

1

@MesQueUnClub_87 a ja to lubię, jak jest spalone

1

@MesQueUnClub_87 Kiedyś (chyba po tacie) nie wyobrażałem sobie żeby mięso w ogóle było jakkolwiek czerwone w środku. Ale jak spróbowałem burgera z doskonale zrobionym mięskiem medium to zmieniłem zdanie :D

1

@MesQueUnClub_87 Tak, wszystko to odpada, a razem z nimi krewetki itd. Wiem, że trzeba się przełamać, ale to nie trzeba być "tyfusem" jak ja :D.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?