La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1194 Culés

konto usunięte

10

@Janiama pisał (chyba wczoraj), że wpuszczenie Ansu może mieć negatywne skutki. Też się tego obawiałem i nadal obawiam. Chłopiec ten zagrał wczoraj raptem paręnaście minut i już jest na językach całego świata. Wszędzie w internetach są jego zdjęcia i inne pierdoły. Zastanawia mnie ilu dzieciaków jest w stanie unieść taką presję, a ilu jej nie wytrzymuje, lub o tego wszystkiego uderza im sodówka. Wprowadzenie tak młodego piłkarza wcale nie jest takie proste jak się ludziom z tej strony wydaje. Mam syna niewiele młodszego i sam się zastanawiam czy chciałbym, żeby się musiał mierzyć z czymś takim z czym Ansu się będzie musiał zmierzyć. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że jest on otoczony nadzwyczajną opieą specjalistów i rodziny. Jednak natura ludz, natura bądź co bądć dziecka jest różna. Oby wyrosła nam gwiazda na miarę Messiego, Xaviego, czy Iniesty

konto usunięte

3

@Odesseiron Teraz jest właśnie rola klubu doświadczonych piłkarzy i samego otoczenia zawodnika. Mega trudna sprawa by to wszystko utrzymać w ryzach. Ale Valverde naprawdę jest kumaty i musiał zobaczyć pokorę u tego zawodnika. Starsi piłkarze jak poczują że on im może pomóc to wezmą go pod swoje skrzydła. To jest ich chłopak a nie Dembele z zewnątrz

konto usunięte

1

@Odesseiron Ja to bardziej się obwiałem by go nie spalić takim za wczesnym w puszczeniem na boisko. Po prostu nie wiedziałem że to jest tak dobry chłopak ale troszkę też przesadziłem bo akurat Valverde jeżeli coś takiego zrobił to musiał być na 100% pewny

0

@Odesseiron Messi w jakim wieku debiutował?

konto usunięte

1

@lukaszbarca15 Niespełna 18

Ale to nie ma nic do tego co napisałem.

0

@Odesseiron To kiedy wprowadzać takich piłkarzy? W wieku 25 lat?

0

@Odesseiron tego nigdy się nie dowiemy. Czekać kolejny rok, dawać mu szansę w presezonie a później go wypożyczać żeby się ograł w klubie, który prezentuje podobny styl. Każdy przypadek jest inny i nie można nawet za kilka lat mówić, że to był błąd bo nie wiadomo co by było gdyby klub i trener poszli inną drogą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?