La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1543 Culés

0

https://i.imgur.com/9ggboyd.png

Zastanawia mnie tylko, czy układ ten jest możliwy. Chodzi mi konkretnie o dwa, komercyjne zespoły w grupie F.

0

@Kettger Jeżeli dopuścili oba zespoły do rozgrywek, to chyba tak. Choć niewątpliwie pojawiło by się dużo głosów sprzeciwu. Raczej ciepłe kuleczki tak się nie ułożą ;)

0

@Kettger co tu jest takiego niemożliwego?

0

@Kettger jeśli chodzi o Red Bull, to ja jakoś nie widzę problemu, żeby grały przeciw sobie

1

@jakub6623 Obydwie drużyny mają tego samego sponsora w nazwie-Redbulla. Już w zeszłym roku była afera, że któraś z drużyn być może nie będzie mogła zagrać, bo jakieś prawo tego zabrania.

0

@Veb1233 No ale ostatecznie grali już razem w grupie w Lidze Europy, więc nie widze powodu dla którego miałoby to teraz być niemożliwe

0

@Striker Nie wiem, być może w Lidze Europy było to możliwe, a w Lidze Mistrzów nie. Nie wiem jak to wygląda pod względem prawnym, ale też mi się wydaje, że raczej będą mogli zagrać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?