- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1427 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
95 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Rastafarnianin
0
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1427 Culés
1
Ciekawi mnie czy wypożyczając Cou, byli pewni przejscia Neya, bo jeżeli nie, to mamy brak lewego skrzydła w ataku i Dembele, który ma braki wszędzie,a takze starego Suareza, który juz nie umie grac w pilke, czyli na 3 pozycje mamy 2 dobrych graczy na cały sezon, słabo
2
@kiper09 Nie mogli byc pewni przyjscia Neymara. Pewnym mogliby byc TYLKO po podpisaniu umowy.
6
@kiper09 Ja dziękuję za takiego lewo skrzydłowego jak Coutinho, który ma braki szybkościowe, braki w przebojowości i braki w dynamice a 7 miesięcy wyglądał jak Andre Gomes lewego skrzydła.
0
@kiper09 Przecież Cou to i tak grał tam tylko, żeby zapchać te lewe skrzydło. Myślę, że wyślą tam Griezmana. A jak nie? To dawać tam Albę:)
2
@escarabajo I tak Alba całe zajmuje dla siebie.
0
@Coutinho007 Więc niech dalej tam sobie hasa. DeJong mówił, że woli być ustawiony na boku pomocy, to niech tam sobie będzie bliżej lewej. A Alby szerzej i mamy lewą ustawioną:)
0
@escarabajo Bo Antek po to tu został sprowadzony. Na szczęście to nie jest typowy napastnik jak Henry czy Villa, więc lepiej będzie się tam czuł, ale jak widać Waldek chce go ustawiać jako środkowego napadziora, a to już dla nie go nie tak dobrze (w Atleti grał jako jeden z dwójki napastników i ciągła go bardziej do link bocznej)
0
@escarabajo A co z Griezmannem? Generalnie widać że ustawienie na LS meczy też go chyba że to był po prostu wtedy brak zgrania i rytmu jak grał na LS z Bilbao Ale bardziej widzę Antosia na 9 grającego na zmianę z Suarezem a na LS Albo dać Dembele albo Rafe i ewentualnie w razie kontuzji Dembusia albo dać tam Antosia albo Ansu dowoływać.
0
@GregSTG Po czym wnosisz co chce zrobić Waldek? Jeszcze żadnego oficjalnego meczu nie zagrali z Suarezem.
Zagrali, przepraszam. Ale to jeden mecz. Poczekajmy trochę, jaki trener będzie miał pomysł na wszystkich...
0
@escarabajo Zagrali z Bilbao ale Suarez musiał zejść
0
@GregSTG Ja go tak widze na LS jak Coutinho czyli wcale. Właśnie w środku na 9 wyglądał ostatnio lepiej na LS widać że Antek się też dusi strasznie.
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Coutinho007 @GregSTG A nas wszystkich zaskoczy brak kontuzji Rafinhi i gra na wysokim poziomie:)
I osobiście przyznam, że podobało mi się jak grał (mimo ze sam chciałem jego sprzedaży). A t a "piętka" to majstersztyk z Betisem:)
0
@escarabajo Rafa jest dobry Ale szklany strasznie. Zagra 10 meczów żeby na 30 wypaść i taki jego pech.
0
@Coutinho007 O tym mówię, niech go ominą kontuzje:)