La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1697 Culés

konto usunięte

0

Barto to widzę konkretnie napalony na transfer Neymara. Wcale mu sie nie dziwię. Konczy sie kadencja i chcę zostawic po sobie konkretny slad, chcialby zeby jakies trofea powpadały, a Neymar w tym na pewno nie zaszkodzi a moze pomoc. Pewnie chce zadowolic Messiego (ale tym to moze Antonella niech się zajmię). Tylko zeby Barto uwazał i klubu po sobie w jakis dlugach nie pozostawiał. Ludzie jak są napaleni na coś badz kogos to nie dzialają logicznie ;)

0

@grizzy10 kadencja kończy mu się w 2021 zdaje się, więc jeśli teraz Neymar nie przyjdzie, to czuję, że za rok wpłacana będzie klauzula 170mln i tyle.

0

@grizzy10 trofea nam wpadają co roku tak na dobrą sprawę.

konto usunięte

0

@ShawnC on chcę pewnie LM jeszcze pyknąć tak na koniec kadencji, ma jeszcze 2 edycję, wiec zapewne mu zalezy

0

@grizzy10 chyba że tak

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?