La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1043 Culés

konto usunięte

2

Jak widzę gościa z Dembele na avatarze i w pierwszym zdaniu czytam:"O co wam chodzi z Dembele?" to już wiem, że będzie niezły ubaw. Nie zrozumcie mnie źle, do żadnego z Was nie mam nic osobiście, co więcej, bardzo szanuję, że dalej wierzycie w chłopaka, ale...

Czy na dobrą sprawę ten chłopak miał jakiś dłuższy okres dobrej, równej gry? Może początek zeszłego sezonu, ale trwało to bardzo krótko, jakieś 2 miesiące max. Przed transferem do Barcelony - kontuzji praktycznie brak. Odkąd jest u nas to 5 kontuzji mięśnia dwugłowego uda, z czego 4 razy tego samego. Świadczy to o tym, że nie traktuje poważnie tego co robi, tyle. Nie przykłada się na treningach, nie umie słowa po hiszpańsku, po prostu nie jest profesjonalistą. Dwa lata czekamy na eksplozję jego talentu, chyba wystarczająco. Najwidoczniej brak mu głowy do gry w takim klubie jak Barca, a bez tego nigdy nie osiągnie najwyższego poziomu. Minęły dwa lata, a praca w defensywie u niego jest na bardzo niskim poziomie. Już mamy jednego, nawet dwóch, którzy rzadko udzielają się w grze defensywnej, Leo i Luisa, ale to są ponad 30-letni faceci. PSG to dla niego klub marzenie. Francja, ma tam kumpli, Tuchel pozwala swoim gwiazdkom na BARDZO dużo. Oby to on był włączony w ten transfer, bo czy tego chcecie czy nie, ale Neymar nadchodzi.

0

@Copernicus Nie podchodzi do tego co robi profesjonalnie, ale on ma 22 lata i ma czas na poprawę. Nie skreślam go, dopóki będzie piłkarzem Barcelony, będę mu kibicował.
I na jakiej podstawie twierdzisz, że nie potrafi wydukać słowa po hiszpańsku?!

konto usunięte

0

@Witekk10 Griezmann: "Celem zespołu jest teraz przekonanie Dembele, żeby mówił częściej po hiszpańsku. Zobaczymy co z tego wyniknie."
Wyolbrzymienie z mojej strony, ale wiadomo o co chodzi. W porównaniu do Frenkiego to jest niebo a ziemia ;)

0

@Copernicus Nie raz było widać, że rozmawia z Suarezem czy ostatnio z Aleñą na trybunach.
Jeśli poziom, na którym jest jego hiszpański pozwala ma na komunikację na boisku i zrozumienie trenera, to nie widzę problemu :)
Pamiętaj, media zawsze wszystko wyolbrzymiają, bo to się lepiej czyta i sprzedaje. Czegokolwiek by to nie dotyczyło. ;)

konto usunięte

0

@Witekk10 Ale to powiedział Griezmann, a nie media xd

0

@Copernicus Nie, nie odwołałem się akurat do Griezmanna.
A jeśli już miałbym, to różnie to można interpretować. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?