- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1750 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
100 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1750 Culés
0
Tak się zastanawiam, kto odpowiada za transfery u nas w klubie. Ja rozumiem, że czasami zawodnik nie pasuje trenerowi i mało gra, ktoś dobry w innym schemacie prezentuje sie lepiej, ale u nas to ostatnio dużo dziwnych decyzji. Paco u nas mało gral a teraz pierwszy napastnik kadry i dobrze gra w Dortmundzie. Arda w Madrycie super u nas co wszedl to dramat. Coutinho, Dembele w poprzednich klubach mega. Douglas nie wspomne, bo tam pewnie był wałek i przyszedł w pakiecie z kimś, bo nie sądzę, że ktos chciałby go samego zakontraktować. Ale ZA TO KTOŚ ODPOWIADA. Zmienników na skrzydle u nas mało. Klasowego prawego obrońcy w moim zdaniem nie ma. Klasą jest kupić mniej znanego i zeby wypalił, a u nas takiego CHYBA nikogo na chwile obecną nie ma. Kupują zawodników topowych, a u nas w wiekszości są to nie wypały. Mówię w wiekszości, bo niektórzy sie sprawdzają. Sprzedaż moim zdaniem też dramatyczna.
Ja na prawdę rozumiem, że komus taktyka naszego trenera i sposób gry klubu nie zawsze pasuje, ale ktoś sprowadza zawodników to chyba analizuje się to czy sie dostosują czy nie. A u nas na prawde to słabo wygląda i jestem ciekaw na ile prezes, trener, dyrektor sportowy a ile jeszcze menagerowie mają zdanie przy transferach.
0
@wojtek_debiec4 nie przesadzaj bo i Paco i Arda grali dobrze .
0
@ShawnC Arda którego pod koniec sezonu nikt nie chciał??? Paco grał dobrze jak grał, ale mało grał. Z jakiegoś powodu mało grał, więc się nie sprawdził.
Boateng, kolejny przykład...
0
@wojtek_debiec4 grał mało bp był Luis Suarez , a Arda ma chyba wyliczona srednia , udział przy bramce co ok 30 minut .