La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1440 Culés

0



A polegać ma to na tym, że piłkarze i kluby w mediach społecznościowych będą reklamować np. konta bankowe i kredyty hipoteczne. Gdy kibic skorzysta z tego, dostanie voucher do wykorzystania w klubowym sklepie. PKO tylko po to zostało sponsorem Ekstraklasy, aby zwiększyć grono klientów i swój zasięg

37

@adambądkowski93 nie wiem czy wiesz ale na tym polega sponsoring. Sponsor zyskuję rozgłos/klientów a drużyna czy osoba sponsorowana ma pieniądze.

1

@adambądkowski93 Przecież nie dadzą tych 60 mln za nic. Nie ma tak dobrze :D

0

@bartekvisca no co Ty nie powiesz? Santander jest sponsorem La Ligi i jakoś nie widziałem, żeby piłkarze w mediach społecznościowych reklamowali kredyty tego banku. W Polsce jakoś nie leży mi sponsorowanie ligi przez banki, ale to tylko moja opinia

0

@adambądkowski93 Ja i tak jestem zdziwiony, że ktokolwiek chce w ten szajs pakować pieniądze. Nie da się patrzeć na wygibasy w naszej Ekstraklasie i jak dla mnie to trzeba się cieszyć, że są inwestorzy, którzy w to cokolwiek pakują, bo przynajmniej dzięki tym pieniądzom i rozgłosowi chociaż kilku zawodników na pokolenie pójdzie na zachód i zrobi karierę. Bez tego to ani kadry, ani ligi byśmy nie mieli, a tak to przynajmniej jest nadzieja na to pierwsze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?