La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 924 Culés

konto usunięte

0

Wygrane turnieje wielkoszlemowe.
Wiele wskazuje na to, ze Rafa odejdzie jako numer jeden

Federer : 20
Nadal : 19
Djokovic :16

1

@MESSIah16 jeszcze nie powiedziane, ale zapewne tak będzie niestety..

1

@MESSIah16 Jak dla mnie to UsOpen padłoby łupem Djoko, jakby nie kontuzja. I może odejdzie jako 1ka, ale Serb go dogoni w ciągu 2ch sezonów

0

@MESSIah16 nie skreślabym Djokovicia jest rok młodszy i wydaje mi się że może dłużej pograć

konto usunięte

0

@michal26 aczkolwiek Nole moze byc grozny, z tym ze Rafa bedzie uciekal na French Open. Mysle, ze Serb podgoni, ale nie dogoni.

0

@Norkusik jakby Medvedeva nie chwycił ból dwugłowego, to by wygrał. Ale gadać sobie możemy. Federera też bym nie skreślał. Jeszcze Wimbledon mamy

0

@MESSIah16 każdy dochodzi do momentu gdzie nie daje rady wygrać szlema bo konkurencja jest zbyt mocna a starość nie radość.Obecnie na tym etapie jest Serena i Federer.Zobaczymy czy Nadal sobie z tym poradzi.

konto usunięte

4

@michal26 Jakby.. Kontuzje to część sportu i gdyby nie kontuzje Nadala, już dawno by Szwajcara zjadł.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?