La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1501 Culés

konto usunięte

7

Jeśli Barcelona ma walczyć o najwyższe cele w LM, to ma iść po swoje jak dzik w żołędzie!

Z takim składem jakim mamy, to inni mają się nas bać, a nie odwrotnie. Nie może być tak, że trzeba drżeć o wynik meczu tylko dlatego, że gramy na wyjeździe, a tam Barcelonie nie idzie.

Już jutro Barca powinna pokazać swoją moc i to niezależnie od tego czy Leo zagra czy nie. Zawodnicy jakich mamy są na najwyższym światowym poziomie, dlatego powinni wyjść na Signal Iduna Park bardzo zmotywowani, zaprezentować piękną, a przede wszystkim skuteczną grę, zdobyć 3 punkty, podziękować za fajną atmosferę i tyle!

To jest wciąż Barca z Leo na czele i naprawdę, jeśli ta grupa gwiazd chce zdobyć LM w tym roku, to nie mogą mieć żadnych wymówek, tylko w każdym meczu grać tak jak na Barcelonę przystało, aby każdy kolejny rywal miał świadomość, z kim się musi mierzyć i niech ich nogi przed meczem z nami się im trochę ugną. Nie słowa, a czyny tak naprawdę pokażą nam, jak bardzo ta Barca chce triumfu w LM.

'Visca El Barça'!!!

0

@fajny_football a kto powiedział że piłkarze się boją albo że nie mają takiego podejścia i nie idą tam jak po swoje? xd

konto usunięte

0

@Jakchcesz sami piłkarze po meczu z Liverpoolem xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?