La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1005 Culés

0

Potwierdzenie wpłaty za fakture, to inaczej wyciąg z konta bankowego?
Ponieważ chce wziąć telefon w orange i takie coś mogę dać.
Druga sprawa to faktura nie jest na moje imie i nazwisko , tylko na kogoś innego, ale jak coś miesiąc za nią płacę, i w zapłacie w banku jest moje imie i nazwisko, to chyba powinno przejśc w orange nie?

konto usunięte

0

@kibicsportu może i nawet Bill Gates przelewać jeśli w tytule transakcji jest numer faktury czy tam umowy tego kogoś. Nieważne kto płaci. Ważne, ze hajs jest w terminie.
A co do wyciągu to chyba tak. Idziesz do banku i prosisz o wydrukowanie tego, jeszcze pewnie jakaś pieczątkę dadzą na to

0

@DaPi Czyli jeśli w płatnościach jest moje imie i nazwisko, to nawet faktura jak jest na kogoś innego, to nie robi to różnicy, bo prostu ja płace.

konto usunięte

1

@kibicsportu tak. Tak samo faktura z Orange była na moja babcie, a mama to płaciła przez swoje konto. W tytule tam był numer faktury i adres bodajże, tak samo za mieszkanie było. Z Cyfrowym Polsatem tez tak jest, ze na ojca, ale mama ze swojego konta robi przelew.
Im wystarczy numer tej umowy w tytule i kwota żeby sie zgadzala

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?