La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1374 Culés

0

Hehe wszyscy cisną Valverde a dziwne że jakoś u siebie to potrafimy grać a na wyjeździe to już inna sprawa ... może to wina i jego i piłkarzy a nie samego trenera ? Może ma dobry pomysł ale piłkarze na wyjazdach nie potrafią wcielić tych pomysłów w życie?

konto usunięte

1

@ShawnC przez 3 lata ich nie potrafi zmotywować?No to chyba wina trenera.

konto usunięte

2

@ShawnC Tsaaaa... 3 rok kopania się po czole, ale to dalej nie jest wina trenera.

0

@ShawnC Nie po prostu Valverde jest słaby

0

@ShawnC U siebie niestety też tracimy. Na szczęście na CN potrafimy więcej strzelić

konto usunięte

0

@ShawnCPrawie Lażdy kto odszedł za kadencji Valdka gra o wiele lepiej w nowym klubie sorry ale to nie może być przypadek, wystarczy spojrzeć na Coutinho

0

@xJLx 3 rok kopania się po czole a 2 lata temu przegraliśmy w lidze dopiero w przedostatniej kolejce ... No to nieźle kopanie się po czole ...

0

@Explode A co gra takiego Coutinho? Gość gra taki sam futbol jak u nas ... nic wybitnego ale strzelił bramkę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?