La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1256 Culés

2

Ja zawsze uważałem, uważam i będę uważał, że "największą" krytykę zawsze ponosi trener. To on jest oceniany za wyniki i zdobyte trofea. To jest osoba odpowiedzialna za taktykę, motywację i reagowanie podczas meczu, dawanie impulsów aby zmobilizować piłkarzy podczas meczu. Piłkarze też są winni, ale może już nie wierzą w projekt Waldka i nie ma takiej motywacji na meczach/zaangażowania ? Brak im tego impulsu ? Brakuje im kogoś takiego, żeby podniósł głos w szatni ? "Puyol" Kogoś takiego jak Xavi i Iniesta ? Oni byli świetni na boisku ale też dawali bardzo dużo w szatni ? Może po prostu odejście Neymara, odejście Iniesty, Xaviego i nijaki Waldek to są czynniki które doprowadziły do tego jak jest teraz. Może potrzeba nowego trenera, który ma jaja nie bałby się zrezygnować z piłkarzy "starej gwardii" i i zbudować to od nowa i który nie bałby się podnieść głosu i być samcem alfa w zespole, żeby wszyscy mieli przed Nim respekt. Wydaje mi się, że na ten moment jest straszne rozluźnienie w drużynie, piłkarze którzy już wygrali sporo uważają "że My już nic nie musimy tylko możemy", przynajmniej ja mam takie wrażenie. Kadrę mamy bardzo dobrą, tylko trzeba to poukładać nawet kosztem niektórych piłkarzy. Zbudować projekt wokół, Lengleta, de Jonga, Arthura, Griezmanna (żeby Ci piłkarze byli filarem zespołu i dać im wolność na boisku aby pokazali swoje najlepsze wersje).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?