La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1697 Culés

0

Im blizej meczu, to coraz bardziej jestem pewny, ze Fati zagra za Luisa/Antka.

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Rewolucja123 A mnie ciągle nawiedza przeczucie że wyjdziemy jakimś wybitnie eksperymentalnym ustawieniem i składem. W stylu 343 z Busim na 3 stoperze. I za Chiny nie umiem sobie przetłuamczyć że to wariactwo...

0

@Rewolucja123 Tak sobie kminię i kminię i wyszło mi coś takiego:

MatS - Pique, Busi, Lenglet - S. Roberto, de Jong, Arthur, Alena - Messi, Suarez, Fati


Ławka: Neto, Todibo, Semedo, Junior, Vidal, Dembele, Griezmann



Paradoksalnie chętnie zobaczyłbym takie zestawienie ale nie da się ukryć, że to czyste wariactwo.

0

@Azi tez tak kminie co comrade Valverde wykmini i mam cos takiego:

MATS
Roberto, Pique, Lenglet, Firpo
Busi
FDJ, Arthur (lub na odwrot)
Dembele (fantazja), Messi, Fati

Lub

MATS
Semedo, Pique, Lenglet, Firpo
Busi
FDJ, Arthur
Messi, Antek, Fati

0

@Rewolucja123 Dembele jest świeżo po kontuzji mięśniowej. Szaleństwem byłoby wystawiać go w 11-stce. Antek gra ostatnio co 3 dni i powinien dostać wolne. A Suarez potrzebuje ogrania. Drugi skład z Suarezem za Griezmanna jest pewniaczkiem jeżeli nie będzie udziwnień :)

0

@Azi w Atleti, jak gral to opuscil jeden mecz przez kontuzje. Ktos kiedys wrzucal to jako ciekawostke.

0

@Azi dlatego tez napisalem, ze fantazja.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?