La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1339 Culés

konto usunięte

2

1

@ArdoFCB
I bardzo dobrze. Mam nadzieje, że ich współpraca będzie świetna przez cały sezon. Coutinho bardzo lubię i życzę mu by udowodnił swoją wielkość. Szkoda, że nie wyszło w Barcelonie... ale to też nie jest w 100% Jego wina.

0

@ArdoFCB Lewandowski tak powiedział czy to tylko do mema?

4

@macio_944 Ten rozdział jeszcze niekoniecznie jest zamknięty, po sezonie będzie nowy trener i jak Cou wróci do formy to może jeszcze zrobić u nas karierę

1

@Phatro
Osobiście jestem bardzo za ;)

konto usunięte

1

@Cvzx Pewnie mem, ale Lewandowski często wspominał, że uwielbia grać razem z Mullerem i że doskonale się rozumieją na boisku. Występy Cou to brak miejsca dla Mullera w składzie.
Na pewno takie słowa od Lewego padły, jak w składzie był James w formie i Muller w tragicznej :D

0

@Khajio No ale pewnie po kilku meczach z Coutinho zmienił zdanie :D

konto usunięte

0

@Bamek94 Co by nie mówić to Muller jest teraz w niezłej formie i obecnie wcale nie jest dużo słabszy od Coutinho, być może jest w tej chwili nawet na podobnym poziomie.

0

@Khajio Każdy ma swoje zdanie, ale według mnie on nigdy nie był na poziomie Brazylijczyka.

konto usunięte

0

@Bamek94 No nie był prawie nigdy na poziomie Cou, to Cou zszedł na poziom Mullera. :D
Muller ostatni naprawde nie gra tak źle jak wzyscy myślą, tak samo Cou nie gra w Bayernie tak genialnie jak tutaj niektórzy twierdzą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?