La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1021 Culés

konto usunięte

0

0

@Lord_Vader Only The Dark Knight trilogy.

konto usunięte

1

@Rewolucja123 już lepsze od trylogii o pierścionku

konto usunięte

4

@Lord_Vader Przypomnij mi - Avengersi zdobyli jakieś nagrody? Oskary? ;P Za 2-3 lata do tegu filmu mało kto wróci. Nie będą go puszczać co pół roku w publicznej TV, bo nie będzie miał takiej oglądalności. A na pewno za 15 lat nikt już o nim nie będzie tak mówił jak teraz mówi się o LOTR ;P Więc swoje zdanie możesz sobie zachować.

konto usunięte

4

@Lord_Vader Żaden film czy to DC czy Marvel nie wyprodukował i nie wyprodukuje szybko lepszego filmu bądz sagi lub trylogii niż władca pierscieni fakt nie opinia.

1

@Hushovt Z tego co kojarzę to Joker ma niedługo premierę, a po recenzjach i dotychczasowych nagrodach można sądzić, że będzie to bardzo dobry film. Według portalu IMDB Dark Knight jest na 3. miejscu najlepszych filmów i to jest fakt, a nie opinia. Ale nie mi oceniać.

konto usunięte

1

@Grzesior667 z fanami władcy nie pogadasz Grzechu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?