La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 847 Culés

konto usunięte

2

Cebulj, Urnaut, Pajenk, Gasparini, miałem nadzieję że kwalifikacje olimpijskie to ostanie nasze spotkanie z tą grupą siatkarzy ze Słowenii w kontekście kilku następnych lat. Bardzo nie lubię tych zawodników zwłaszcza gdy grają z Polską. Po prostu mnie wkurzają bo są teoretycznie słabsi ale zawsze potrafią napsuć krwi. I kurcze mija ponad miesiąc i musimy z nimi grać w półfinale ME i do tego na mega trudnym terenie u nich w domu. Atmosfera będzie niosła gospodarzy bardzo mocno i będą ryzykować na maksa a każdy serw pójdzie pełną parą. Jak będą trafiać będzie ciężko Polakom ale na każdej pozycji mamy lepszych zawodników a i trenera z najwyższej półki. Wierzę w naszą reprezentacje ale to może być bardzo trudny mecz i pewnie taki będzie.

4

@Janiama Będzie ciężko, ale wierzę że nasi wezmą rewanż za ME 2017. Tam w barażach o ćwierćfinał w Krakowie dostaliśmy baty 0-3.

0

@Janiama nie lubisz ich bo są waleczni? :D

konto usunięte

0

@kulek22 Nie o to chodzi, te nazwiska jak Cebulj Pajenk mnie jakoś tak dziwnie do nich nastawiają. Mam do nich szacunek bo to świetni siatkarze ale tak jakoś mnie wkurzają

4

@Janiama Nasi kibice powinni przyjść na mecz ubrani w koszulki w białoczerwoną szachownicę ;)

1

@Janiama luzik
przez przypadek się w półfinale nie znaleźli.pokonali jedną z najlepszych obecnie reprezentacje i nasi siatkarze będą musieli zagrać na najwyższym poziomie


1

@Janiama A ja akurat postawie na Słowenie drobne.Tak o żeby się lepiej oglądało :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?