La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1471 Culés

konto usunięte

25

RMS Queen Mary 2 i jej Kapitan.

https://iv.pl/images/b7413205a21e40099fc0e98c93977a82.jpg


345 m długości, 41 m szerokości i 72 m wysokości. Zbudowany w stoczni we Francji, posiada 18 pokładów, w tym 14 pasażerskich.
Statek może pomieścić 2695 pasażerów.
Koszt budowy około 900 mln $.

0

@SHIBA Schetino?

konto usunięte

0

@SHIBA zwrócił się już ?

konto usunięte

0

@Colon Kevin Oprey tak się nazywa kapitan ale o co ty pytasz to nie wiem :)

konto usunięte

1

@Lamora nie wiem, poszukaj i daj znać :) ja mam weekend od wczoraj :D :)

0

@SHIBA Ale to musi być ogromne :D

konto usunięte

1

@SHIBA to był żart kochany

4

@SHIBA Ciekawe, majątek Jeffa Bezosa wyceniany jest na 131 mld dolarów co oznacza że teoretycznie mógłby "posiadać" 145 takich statków. Ale oczywiście cały majątek to co innego niż jego faktyczne wolne środki itd. ;p

konto usunięte

0

@Lamora no ba, mam formułkę którą kopiuję na wypadek zadawania "głupich" pytań do wtorku mam wolne więc się przygotowałem:D

konto usunięte

0

@SHIBA przecież nie ma głupich pytań :(

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?