La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1480 Culés

konto usunięte

4

John Morrison aka Johnny Impact, Johnny Mundo wraca do WWE.

konto usunięte

1

@Chwytliwy O kur**!

0

@Chwytliwy Aż przypomina mi się jak się to z 12 lat temu oglądałem i mnie starszy brat uprzedził, że to udawane...

0

@daniel32778 To jak faule w piłce nożnej.

konto usunięte

0

@Chwytliwy Meh.

konto usunięte

0

@PrinceDamon co, też uważasz jak ja ze raczej będzie jak Lashley?

konto usunięte

0

@daniel32778 ale to nie jest udawane.

konto usunięte

0

@Chwytliwy Na co kolejny przeciętniak do midcardu? Kolejny prawie dziadek (39 lat już ma) będzie zapychał miejsce i nie robił nic specjalnego. Po prostu meh.

konto usunięte

0

@PrinceDamon No zobaczymy, raczej idzie na raw Heymana, więc tam może dostać push, więc przyda się wzmocnienie, a on takowym na czerwoną tygodniowke jest.

A jak nastrój na kolejny tydzień wrestlingowy?

konto usunięte

1

@Chwytliwy Ogółem jestem pozytywnie nastawiony, aczkolwiek wiadomo, że najbardziej interesująca będzie środa oraz częściowo piątek. W środę wybiorę AEW (na żywo), ale tylko z tego względu, że chcę zobaczyć, co zaprezentują. Na dłuższą metę zostanę przy NXT i to za nich trzymam kciuki, bo Cody i reszta mocno obniżyli swoje notowania u mnie. Mocno irytują swoimi wypowiedziami. Wywiad Omegi szczególnie mnie zirytował.

konto usunięte

0

@PrinceDamon a ja ci napisze ze poniedziałek mnie intryguje niesamowicie, Raw heymanowe i tak jak przejął jest dobre, będzie pewnie lepsze na wyłączność, co do nxt i aew, ja nie wiem, nxt pręży muskuły jak szalone, ale zobaczymy ile 1 odc Dynamite nabierze, buki obstawiaja o ćwierć miliona wyżej od nxt, natomiast sd aż 3.5 mln, co do wywiadów, prawda, ale Hunter też mnie wkurza tym że się niepotrzebnie napina przed fedka Khana.

Swoją drogą, już niedługo na SD "HERE COMES THE BIG DAWG" XD.

konto usunięte

0

@Chwytliwy Nie nastawiam się na wysoki poziom RAW/SD dopóki sytuacja się nie ustabilizuje, tzn. rostery na wyłączność i osobne creative teamy, bez tego nie będzie żadnego postępu. NXT robi to co powinno, pokazuje swój poziom i z miejsca chcą pokazać AEW "swoje miejsce", typowa gra o widzów, pokazywanie jak najlepszego produktu. Osobiście uważam, że AEW może mieć max. 1.3mln ale na dłuższą metę powinni się utrzymywać około 700-900 tysięcy, wiele będzie zależeć od tego czy trafią do mainstreamu.

Co do mojego to nie zdziwie sie, jak koniec końców wyląduje na RAW, chociaż FOX pewnie będzie chciało go zatrzymać.

konto usunięte

0

@PrinceDamon nie,, Roman to etatowa postać FOX ma być, i możliwe rollins, ot zabiorą Blacka na raw aby heyman miał się czym bawić, i możliwe balora aby fiend miał walczyć z demonem, reszta czołówki pójdzie na SD, bo tam Vince przejmuje kontrolę, a na RAW Heyman zapewne wspomagany przez HHH, myślę że jakościowo raw pewnie będzie dobre, ale to SD będzie miało większy gosebumpy

A, jbc Pyro wróci na stałe do tv i dwa oddzielne stage, tak samo jeśli chodzi o ppv,kazdy brand będzie miał oddzielny, ale nie taki jak przy 1 splicie(pol godzinne me, wspaniała wieść).

konto usunięte

0

@Chwytliwy Nah, Vince już coraz bardziej się wycofuje, bo niedługo startuje XFL i na tym będzie chciał się skupić, a jak już to prędzej RAW, jego najdroższe dziecko.
Tak, słyszałem, chociaż pyro pewnie będą ograniczać do PPV dla największych gwiazd xd

konto usunięte

0

@PrinceDamon nie, wraca na stałe, wwe ma teraz torbę pieniędzy dzięki fox i arabi, i nowemu kontraktowi z USA, to wydają, a raw idzie na Heymana, przypominam że heyman od blisko 2 miesięcy rządzi na raw, a nie Vince, Mcmahon bardziej angażuje się w Smackdown, ciekaw jestem jak czerwona tygodniowka zostanie ograbiona podczas draftu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?