- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1567 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
99 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1567 Culés
1
Trochę się zawiodłem nową płytką Pezeta. Jest może z 5-6 naprawdę dobrych kawałków, reszta mocno średnia. Chociaż ja mam tak, że po przesłuchaniu płyty kilka razy dopiero dostrzegam więcej dobrego - może i teraz tak będzie ;)
18
@TheNekro94 może nie jestem ekspertem ale 6 dobrych kawałków na płycie to chyba dobry wynik...
2
@bartekvisca Poprzednie płyty Pezeta to jak dla mnie 90% kawałków była bardzo dobra :D A kawałki Ostrego np. to uwielbiam wszystkie z całej jego dyskografii...
0
@TheNekro94 dla mnie (i pisze to z wielkim smutkiem) OSTR stał się praktycznie asłuchalny. Odkąd współpracuje z producentami "Killing skills" to słysze cały czas jeden i ten sam utwór, praktycznie te same tempa, te same perkusje, te same flow, do tego jeszcze ostatnio doszła mu ta dziwna frustracja związana z młodymi raperami. Jak włączam nowy numer to słysze 2014 rok :( A co do Pezeta to tylko czekam aż wyjde z pracy i odpalam :D
1
@Jakchcesz A no każdy ma inny gust, dla mnie OSTR to mistrz polskiego rapu i z każdą kolejną płytą potrafi mnie zaskoczyć.
Nie nazwałbym tego frustracją ;) Dla mnie również ten nowy młody "rap" to jedno wielkie G i nie potrafię tego słuchać.
0
@TheNekro94 tak jak piszesz, każdy ma inny gust itd. więc nie oceniam, ale dla mnie to jest słabe, to tak jakby starsi piłkarze czepiali się młodszych że ci inaczej grają w piłke niż się kiedyś grało... Zupełnie nie rozumiem tej spiny starszych do młodszych.
1
@Jakchcesz Nie jest to raczej prawdziwa spina, a raczej sceniczna. To co się nawija na płytce nie musi mieć odzwierciedlenia w 100% w rzeczywistości.