La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1567 Culés

6

Zidane: Lucas Vázquez gra słabiej? Dla mnie gra zaje%#ście Będę tu klarowny.

I cyk pierwszy skład jutro w derbach :)

1

@AmigoBlancos Mnie dziwi, że Hazard nie dostał ani minuty a musi dojść do formy bo obecnie jej nie ma a pewnie zagra z Atletico w podstawie.

0

@AmigoBlancos Hazard Benzema Vazquez. Trio na derby Madrytu.

4

@AmigoBlancos Zajebiście to nie wulgaryzm. Kogo jeszcze trzeba z polaka podszkolić ;)

1

@Coutinho007 Tez byłem w szoku, tym bardziej, ze on nie ma po czym odpoczywać xd

0

@JohnA On musi dojść do formy, James np dostał 15 minut z Osasuną żeby być w lepszej dyspozycji a Hazard? Czlowiek za ponad 100 mln, wrócił po kontuzji, nie ma jeszcze formy ale pewnie wystąpi w pierwszej 11 na Atletico. W tej formie to będzie miał ciężko.

0

@Coutinho007 No ja właśnie tego nie rozumiem tez. Ba uwazam, ze powinien zagrać cały mecz z Osasuna, bo on musi rytm złapać, a nie odpoczywać. Po czym ma odpoczywać jak zagrał może z 200min w tym sezonie w oficjalnych meczach. No ale kto zrozumie ZZ, jak dla niego Vasquez jest zaje*** graczem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?