La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1047 Culés

2

Oglądam Derby Krakowa i ...

- Otoczka meczu wspaniała
- Doping super
- Pełen stadion
- Fajni komentatorzy

... ktoś by powiedział no to mecz musi być fantastyczny i tutaj pojawia się problem... Tych 22 piłkarzy co biegają po murawie tak zabija mecz i sprawia że oczy krwawią że normalnie jestem zniesmaczony i zażenowany poziomem którego nie ma...

Gdyby to był mecz 2 Ligi to bym zrozumiał ale dwa tak zasłużone Polskie kluby Ekstraklasy grają taki tartak że to aż brakuje argumentów żeby cokolwiek na ich obronę napisać...

Na dodatek ci piłkarze zarabiają po kilkadziesiąt tysięcy zł miesięcznie a nie pokazuja dosłownie nic... 0 techniki 0 pomysłowości 0 chęci czy prób czegoś niekonwencjonalnego...

To jest po prostu straszne...

konto usunięte

0

@FC1899Barca Zarabiają około 10 tys euro miesięcznie czyli około 120 tys euro rocznie. Czego oczekujesz od hotelu z jedną gwizdką? Pięknego pokoju, basenu, świetnego żarcia,cudownej obsługi i wielkiego darmowego parkingu. Problem jest taki że na co dzień oglądamy piłkarzy którzy w jeden tydzień zarabiają tyle co w polskiej lidze przez cały rok. Mając takie porównanie niestety piłkarze z polskiej ligi musza wyglądać jak hotele z jedną * w porównaniu do **** lub ***** gwiazdek.

3

@Janiama Człowieku o czym Ty mówisz. Ci kopacze nie nadają się nawet do piątej ligi w Hiszpanii pewnie a zarabiają więcej niż najlepsi lekarze w Polsce. Tego nie da się oglądać, to jest to samo jakby nagrali mecz Sebków i Januszy co grają sobie co sobotę do piwka albo o skrzynkę piwa na orliku.

konto usunięte

0

@Bamek94 No to przecież możesz sam zagrać za takie pieniądze. To nie jest problem ani wina piłkarzy że zarabiają lepiej od lekarzy. W Niemczech w trzeciej lidze również zarabiaja więcej niż lekarze a myslisz że poziom jest wyższy niż w naszej ekstraklasie. Skoro w Niemczech piłkarze w trzeciej lidze zarabiają tyle co w Polsce w naszej ekstraklasie to jak myślisz jaki tam jest poziom? W piłce nożnej ale i w siatkówce czy w piłce ręcznej czym większe pieniądze tym większy poziom. Gdyby w piłce był sponsor który płaciłby 120 ts euro miesięcznie a nie rocznie to wtedy poziom zespołu byłby wyższy. Dlaczego Vive Kielce ma takie wyniki w piłce ręcznej? Bo płaci na poziomie europejskim a nie na poziomie Wybrzeża Gdańsk czy innych klubów w lidze.

0

@Janiama Widzę skoroś rzucasz tymi kwotami w tak pogardliwy sposób znaczy żeś Milioner, spoko. Ja mimo wszystko czegoś od nich wymagam a takie pieniądze jakie zarabiają to dla 96% Polaków pieniądze nieosiągalne.

konto usunięte

0

@FC1899Barca Zarabiałem na tym poziomie w Legii w latach 98 2002 więc śmieszne to są kwoty jak na piłkarzy w obecnych czasach. Czy Ty nie rozumiesz mojego przekazu? Jak możesz mieć dobrego piłkarza za takie pieniądze przecież to są śmieszne kwoty jak na zawodników z piłki nożnej. Naprawdę można grac w piłkę i te śmieszne kwoty zarabiać ale to jest bardzo trudne do wykonania. Niestety ale w tym sporcie są tak wielkie pieniądze że za te kwoty masz cieniasów.

1

@Janiama No to skoro byłeś kopaczem Legii to musisz bronić ich drewnianej gry. :D

konto usunięte

0

@Bamek94 Kopaczem to to Ty byłeś a Ja grałem w piłkę. No chyba że byłeś lepszym piłkarzem to przepraszam. Ja nie bronię piłkarzy! Czy myslisz że gdyby Lewandowski, Krychowiak, Glik, Piszczek, Grosicki, Kownacki, Zieliński, Milik grali w naszej lidze to ona byłaby taka słaba? W polsce mamy słabych piłkarzy w lidze to poziom jest niski ale w pierwszej lidze zarabiają mniej i uwierz mi grają jeszcze słabiej a w drugiej lidze jeszcze gorzej a w trzeciej tragicznie. W której grałeś kolego?

1

@Janiama Ja grałem w ósmej lidze mistrzów. Ja też grałem w piłkę będąc kopaczem, jak nasi w ekstraklasie. Tylko, że ze mnie się nie śmiali bo mnie nie nagrywali do telewizji :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?