La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1168 Culés

konto usunięte

4

Leao jeśli nadal tak będzie grać to nasi powinni zwrócić na niego uwagę, niesamowicie nieszablonowy gracz który zagra na każdej pozycji w ataku, do tego czuje grę oraz potrafi genialnie dryblowac, Milan jest tragedią, ale ten chłopak w pół roku może mieć transfer do topowego klubu w Europie grając tak nadal.

0

@Chwytliwy A co z Paquetą?

konto usunięte

4

@Coutinho007 Paqueta to obecnie rezerwowy Milanu, jak i cały Milan rezerwowy prócz wyjątków.

1

@Chwytliwy Ehh pamiętam te jego magię na początku jak przyszedł do Milanu :)

0

@Chwytliwy zadnych pilkarzy z nedznej serie A. no moze poza chiesą.

konto usunięte

5

@EmilZatopek nędznej? Bez komentarza.

2

@Chwytliwy racja, wspanialej. tak wspanialej ze zaden klub, poza juventusem, od dekady nie awansowal do polfinalu juz nie mowie lm, ale chocby LE. wspaniala liga.

1

@EmilZatopek Kiedyś ta "Nędzna" jak ją nazywasz Serie A biła La Ligę na głowę.

3

@Coutinho007 "kiedys" to nottingam forest wygral puchar europy.

konto usunięte

3

@EmilZatopek a kogo LE obchodzi? A LM?Roma, a Juve 2 krotny finalista w latach 2015, 2017, nie komentuj czegoś czego kompletnie nie oglądasz i na czym się nie znasz, a ta nedzna serie a ma największy wspolczynnik bramek już blisko 3 rok w top 5 ligach Europy jak mnie pamięć nie myli, rzeczywiście nedzna, nie wspomnę że gra tam Cristiano Ronaldo.

1

@Chwytliwy napisalem, juventus i nikt wiecej. liga jednego klubu od dekady. nedza i bieda na poziomie francuskiej, z ta roznica ze we francji szkolenie jest na swiatowym poziomie.

0

@EmilZatopek Owszem ale wypadało by mieć jednak zarowno szacunek do Serie A jak i Nottingan Forest

konto usunięte

3

@EmilZatopek jaka bieda? Gdzie? Kluby które wydają ogromne sumy na transfery to bieda? Kluby które ściągają większe gwiazdy niż taka Bundesliga? Kluby do których przychodzi coraz więcej utalentowanej młodzieży? Przypominam że niedawno Perisic został wywalony z rzekomo gorszego Interu do lepszego Bayernu, bo nie było tam miejsca już dla niego, to rzeczywiście, bieda.

1

@Coutinho007 co ma szacunek do tego ze ta liga jest wspolczesnie nedzna sportowo?

0

@EmilZatopek Ze stwierdzenie "Nedzna" Serie A jest trochę na wyrost. Chcesz nędzną Ligę? Masz Ekstraklase

konto usunięte

4

@EmilZatopek a co do nędznej ligi, nedzna jest Ekstraklasa, a nie 3 najlepsza liga na świecie, nawet sam Ćwiąkała przyznał że Włoska to 3 liga świata.

konto usunięte

2

@Chwytliwy Ale po co się produkujesz? Widziałeś jego wpisy u nas (nie mówię co wypisywał na stronie Realu). Przecież gość zwyczajnie trolluje. Sam uważam, że Serie A jest mocną ligą, mimo iż nie jestem wstanie przekonać się do oglądania jej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?