- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1260 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1260 Culés
8
Wyniki wyjazdowych meczów Pepa Guardioli w Lidze Mistrzów od momentu odejścia z Barcelony. Tylko mecze po wyjściu z grupy, warto zobaczyć że nie wygrały jego zespoły żadnego meczu wyjazdowego w 1/4 oraz w 1/2. Bez spiny, klasowy trener ale to pokazuje jak trudno wygrać LM nawet mając tak znakomitych zawodników w składzie.
Sezon 2013/14:
1/8 finału: Arsenal – Bayern 0:2
1/4 finału: Manchester United – Bayern 1:1
1/2 finału: Real – Bayern 1:0
Sezon 2014/15:
1/8 finału: Szachtar – Bayern 0:0
1/4 finału: FC Porto – Bayern 3:1
1/2 finału: Barcelona – Bayern 3:0
Sezon 2015/16:
1/8 finału: Juventus – Bayern 2:2
1/4 finału: Benfica – Bayern 2:2
1/2 finału: Atletico – Bayern 1:0
Sezon 2016/17:
1/8 finału: AS Monaco – Man City 3:1
Sezon 2017/18:
1/8 finału: Basel – Man City 0:4
1/4 finału: Liverpool – Man City 3:0
Sezon 2018/19:
1/8 finału: Schalke – Man City 2:3
1/4 finału: Tottenham – Man City 1:0
Ogółem
1/4 finału: 5 meczów – 0 zwycięstw, 2 remisy, 3 porażki; bramki: 4:10
1/2 finału: 3 mecze – 0 zwycięstw, 0 remisów, 3 porażki; bramki: 0:5
1
@Janiama zakladam, ze zacznie sie gadanie o stylu za chwile.
5
@Rewolucja123 Zwłaszcza w ostatnim meczu z Tottenhamem styl był ekstra :)
1
@Janiama albo Barcelona. :)
2
@Janiama albo w liverpoolu gdzie dostał 3-0 :)
1
@Janiama Guardiola top 3 trenerów na świecie. Valverde poza dziesiątką.
4
@VenoM Nie zmienia to co napisałeś tego co podałem wyżej.
0
@Janiama i co w związku z tym?
0
@Janiama ogolem policzylem wygrane wyjazdy i wszystkie 1/8 i sa tylko 3, 2 remisy i 1 przegrana.
4
@Janiama Zmienia bardzo dużo. Z Guardiola wygrywaliśmy ligę i LM grając najlepszą piłkę na świecie. Z Valverde wygraliśmy ligę walcząc z najsłabszymi od lat Realem i Atletico. A w LM co roku mamy mocną kandydaturę do frajerów roku.
5
@VenoM zwlaszcza 1 sezon EV, a podobno mielismy przegrac wszystko i modlic sie o PK.
2
@Chwytliwy Przeczytaj ostatnie zdanie przed wynikami.
1
@VenoM Hiszpania mając Inieste i Xaviego ale bez Messiego i Guardioli w tym samym okresie również grali fantastyczną piłkę i wygrali 2x ME oraz MŚ. Im dalej w las Hiszpania już nie wygrywa a i Barcelona również więc może warto zobaczyć nie tylko rolę trenera ale dwóch wielkich piłkarzy jakimi byli czy też są Xavi i Iniesta
0
@Janiama no co, Klopp miał niedawno gorzej, a teraz ma LM, kwestia mentalna, i także trenera, Valverde nam tego nie oferuje, a niektórzy z Barcy powinni odejść, choć obecnie jeden Pan z numerem 4 jest na wylocie.
0
@Rewolucja123 Co nie zmienia faktu, że graliśmy piłkę jak jakiś średniak La Liga. Zobacz ile już kasy na transfery poszło za EV, a jak graliśmy słabo, tak gramy słabo. Moglibyśmy dostać cały skład City, a po 2 miesiącach byłaby kopanina.
@Janiama Wtedy w reprezentacji przodowoali zawodnicy Barcelony, którzy świetną formę trzymali z Barcelony. Przed Guardiolą też Hiszpania grała fantastyczną piłkę, tyle że nie wygrywała.
2
@Chwytliwy Do takich jak ty może dotrze czym jest gra na wyjazdach i ,że dla każdej druzyny jest to cos ciezkiego
3
@VenoMSredniaku wygralismy lige prawie bez żadnej porazki czegoś czego Pep nigdy nie dokonał
1
@MarioVeB! Prawie robi wielką różnicę. Ja na pewno zapamiętam piękną grę za czasów Guardioli niż PRAWIE ligę bez porażki.
1
@Janiama nie ulega watpliwości że na Barcelonę cz MC u siebie każdy klub się spina i ten km więcej pobiega
0
@MarioVeB! Czyli finalnie nie zdobyliśmy, na dodatek zesraliśmy sie metr przed kiblem dostając 5 bramek od Levante. O tym nie zapominaj. I zanim mi odpiszesz to powiem ci że też nie jestem za powrotem Pepa, miał swój czas w tym klubie i wystarczy. Z obecnym składem powątpiewam czy osiągnąłby więcej niż Vlaverde