La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1374 Culés

34

Wczorajszy mecz to było kuriozum. Do 25 minuty powinniśmy przegrywać przynajmniej 0:2 ale rywale chyba uparli się aby nie strzelić nam bramki. Tymczasem pierwszą połowę kończymy 3:0. Do tego Lahoz, który najwyraźniej jest zbyt tępy aby skorzystać z takiego narzędzia jak VAR przez co dwóch zawodników dostaje czerwo (Dembele za głupotę, ale niedopuszczalne jest aby to sędzia był prowokatorem takich akcji - nie jeżeli ma do dyspozycji takie narzędzie jak VAR...).

Fajnie że są emocje - po to się przecież ogląda piłkę. Ale to nie był mecz tylko cyrk. Tylko czy klaun z gwizdkiem jest jeszcze zabawny?

3

@Azi Co mi gościu ciśnienie na noc podniósł...

1

@Witekk10 na szczęście przed meczem grałem sobie w Factorio i wróciłem do gry zaraz po spotkaniu. To pozwoliło mi oderwać myśli :)

0

@Azi Lahoz od początku sprawiał wrażenie jakby chciał być główną gwiazdą widowiska. Jak sfaulowali Suareza (Lahoz to puścił) a Urus za pyskówkę dostał żółtko i jeszcze coś gadał to widziałem już wtedy w oczach tego sędziego obłakanie i chęć dowalenia czerwonej. Lahoz wczoraj miał okres trzeba mu wybaczyć. Nie pierwszy i nie ostatni raz ten sędzia się popisuje.

0

@sokot Jak dla mnie to tam nie było żadnego faulu za Suarezie, oglądając powtórkę w zwolnieniu to zwyczajnie chciał wyłudzić jak to często bywa w jego przypadku i dostał kartkę, prawda jest taka, że Urugwajczyk nie wie kiedy się należy ugryźć w język no ale to już jest jakby jego znak firmowy, co nie zmienia faktu, że ten Lahoz jest bardzo kontrowersyjnym sędzią.

1

@MesQueUnClub_87 Spoko wiem jaki jest Suarez. Po prostu miałem wtedy nieodzowne wrażenie że sędzia ma jakiś ból 4 liter i jeszcze coś odwali.

0

@sokot Jeśli chodzi o jego wyraz twarzy to faktycznie Suarez otarł się o czerwo :D bo już tamten miał w oczach diabła.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?