La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1787 Culés

0

Szkoda Fatiego , ale jeszcze w życiu się nagra dla reprezentacji . Mam nadzieje ze dostanie szanse w 1 drużynie jeszcze w tym sezonie wiele razy . Jeszcze nigdy tak nie wierzyłem w mlodziaka ze szkółki, bo jak Leo wchodził to dopiero zaczynałem przygodę z Barceloną

5

@Janas11224 A po co on tam?

0

@SeeleyBooth bo nie gra regularnie w pierwszej drużynie , a taki turniej to świetna okazja żeby się wiele nauczyć. Przynajmniej taka jest moja opinia

1

@Janas11224 Więcej się na uczy w Barcy B niż na tych Mistrzostwach. Będzie też cały czas z pierwszą drużyną.

0

@Janas11224 a ja wolę żeby został z pierwsza drużyną i trenował z nimi, niż jechał na drugi kontynent grać turniej.
Złapał się pierwszego zespołu, to niech tam zostaje. Po takim mundialu miałby trudniej wrócić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?