- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1243 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Antimadridista_WR
2
@Batys Właśnie wróciłem z urlopu :') Andaluzja odwiedzona, a teraz znów za robotę trzeba się... » Czytaj dalej
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1243 Culés
11
Już nie brońcie tego Neymara tak, ze teraz musi mówić o PSG same plusy bo trwa sezon i jak tak nie będzie robił to go posadzą na ławce. Osobiście chciałem jego powrotu bo to zawodnik z topu, ale patrząc tylko na sprawy boiskowe. Poza nim to jest typowa chorągiewka, która wieje jak jej wiatr będzie nakazywał.
Skoro jest on homosapiens to musiał wiedzieć tam z tylu głowy, ze a może jednak nie dojdzie do transferu to nie ma sensu wbijać na każdym kroku szpilki OBECNEMU KLUBOWI. Robił to przy każdej możliwej okazji. Nie zabierał głosu w sprawie transferu, ale dawał jakieś sygnały, ze te PSG to taki klub memik i jednak nie jest tam tak super jak Książę Persji opowiadał.
Chłopowi za 3 lata stuknie 30stka, a zachowuje się jak 12 latek gdy Barca przegrywa to idzie kibicować Realowi. Jak temu drugiemu złe idzie to wraca do kibicowania tym pierwszym i tak w kółko.
Zawodnik jeden z lepszych, ale mentalnie dzieciak, któremu na myśl o hajsie i sławie odpieprza.
0
@DaPi za ten wpis, dałbym Ci 50 "herbów" na raz, ale mogę dać tylko jeden. +1 za świetny, oddający sedno sprawy z Neymarem komentarz.
0
@T_TG dziekuje, starałem się.
Jakoś mnie drażni jak teraz tylu obrońców się znajduje. Gość jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy na świecie, jest idolem dla wielu młodych zawodników, którzy tez w okresie dojrzewania są podatni na czerpanie wzorców od idoli. Nie zwracają uwagi tylko na to jak gra zawodnik, ale i co robi poza boiskiem i to tez wpływa na nich w pewnym stopniu.
Jest dorosły, powinien wiedzieć co robi i tez przemyśleć swoje decyzje, a nie szopki stroi jakby to było Boże Narodzenie
1
@DaPi Nie powinno się porównywać dorosłego 27 letniego piłkarza do 12 latka, ale Neymar się zachowuje jak dzieciak. Teraz "zmienił płytę", bo nie miał wyboru. Jakby stawiał się w czasie sezonu, tak jak przez praktycznie całe okienko, to by sobie zepsuł sezon. Szejki by kazali Tuchelowi go odesłać do rezerw i koniec zabawy.