La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1143 Culés

konto usunięte

1

Ostatnio zacząłem oglądać sobie po raz kolejny występy George'a Carlina. Jest kilka filmików z napisami na youtube. Może kiedyś uda mi się obejrzeć po angielsku, jeśli przyswoję język. ;) Dla osób niewiedzących, Carlin był komikiem typu stand-up. Niestety nie żyje od ponad 11 lat. Filmiki trwają kilka minut, są też po około 10 minut. Taka klasa, humor, inteligencja jest nieprawdopodobna. Niektóre występy trwające te 10 minut są dużo śmieszniejsze i lepsze od całych programów polskiego stand-upu. Czasem oglądając Comedy Club czuję zażenowanie porównując kilkuminutowe występy Carlina i polskiego wykonawcy. Jest kilku dobrych polskich komików, których lubię i trafiają w mój gust, ale Carlin to inna liga w porównaniu z wieloma komikami na całym świecie. Przez wielu pewnie uznawany za najlepszego stand-upera w historii.

konto usunięte

0

@student97r Jeszcze Bill Burr

konto usunięte

1

@Lamora Też go lubię, ale moimi ulubionymi wykonawcami są Carlin i Louis C.K. :)

konto usunięte

1

@student97r Właśnie jeszcze Luis nie mogłem sobie przypomnieć ;)
Znasz opowieść o helikopterze Burra?

konto usunięte

0

@Lamora Nie przypominam sobie. Jeśli były polskie napisy, to pewnie oglądałem. Jeśli nie, to na pewno nie oglądałem. :)

konto usunięte

0

1

@Lamora Nie no Bill się nie umywa. Za bardzo płytko podchodzi do swoich tematów. No i zbyt przewidywalnie. Carlin gadał mocno, lecz zawsze wychodził z tego jakiś przemyślany, solidny, poparty argumentami pogląd. Nie lekceważący jakiejś strony. A i często oryginalny. Burr za to często jakby po prostu rozpisywał kawały z jeja.pl. Nic cię tam nie zaskoczy, nie zmusi do myślenia.

konto usunięte

0

@Lamora No to na przyszłość raczej, bo jak pisałem wyżej angielski bardzo słabo rozumiem. :)

0

@student97r Długie lata byłem fanem zagranicznych komików, między innymi Carlina, twierdząc, że w Polsce jest słabo (bo było), ale teraz jest już kilku dobrych stand-upów, są w innym stylu niż te George'a, które częściej zmuszały do refleksji, ale też na swój sposób dają radę. Ze świeższych polecam Mieszko Minkiewicza.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?