La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 757 Culés

18

Swoją drogą..jaki to jest chory system. PiS ma 43%. Pozostałe partie w sejmie - 56% (1% mają inne komitety).
No, ale to PiS będzie miało większość w Sejmie...Przecież to jest nielogiczne.

1

@michal26 Kto powiedział, że polityka jest logiczna?

konto usunięte

8

@michal26 Przecież gdyby było inaczej to żadna partia w życiu by nie rządziła. Ktoś naprawdę by chciał wiecznie rozpadających się rządów? Nawet Bosak mówił całkiem niedawno, jak ważne jest żeby ktokolwiek wygra miał stabilną władzę.

0

@Death_voice Od tego są koalicje. Bardzo dobrym dla kraju jest to, by jedna partia nigdy nie miała samodzielnej władzy. Przecież to logiczne. 4 lata rządów PiSu chyba dowodem jest na to?..

konto usunięte

0

@michal26 No tu się nie zgodzę, bo gdyby taka Konfederacja wygrała, to chciałbym, żeby mieli samodzielną większość, żeby mogli w spokoju swoje reformy wprowadzić. Ale ja nie jestem fanem demokracji, więc to może przez to ;)

0

@Death_voice ja też jestem zwolennikiem Konfederacji i w duszy bym chciał, bo mogli by w spokoju wprowadzić. Jednak nie wiem, czy byłoby to aż tak dobre dla Polski.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?