La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 902 Culés

0

El Clasico musi zostać rozegrane zgodnie z planem, co z tego że są tam jakieś polityczne protesty, jak kodziarze prostestowali w Warszawie to nikt meczów Legii nie chciał odwoływać

konto usunięte

15

@lucas/catalan Nie, no nie porównuj ruchów niepodległościowych w Katalonii do KODu, bardzo cię proszę. Szanujmy się.

6

@lucas/catalan No tak, ranga meczów Legii jest taka sama jak ranga meczów Barcelony i Realu...

Poza tym porównywanie ruchów niepodległościowych z ruchami jakiejś tam organizacji jest absurdalne.

5

@lucas/catalan bo nawet protestujący się szanują i na mecze ekstraklapy nie chodzą

1

@IAmBackCules Ogólnie jestem dosyć steptyczny do niepodległości Katalonii

konto usunięte

3

@lucas/catalan ale dałeś porównanie. Co z tego, że jesteś sceptyczny gdzie Ty siedzisz w Polsce, a oni chcą wolności ? Dla Ciebie moze się nic nie zmieni, ale dla nich bardzo dużo.

konto usunięte

1

@lucas/catalan Co za absurdalne porównanie , ja prd, ruch niepodległościowy który ma odzew na całą Hiszpanie, i teraz trwają ogromne zamieszki do jakiegoś protestu KODU który nie wywoływał ofiar, a jeśli były, to wyjątki, i do meczu Legii porównywać, aha..........

I co ich obchodzi twoja sceptyczność, państwo Hiszpańskie łamie prawo, to nie dziwota że jest taki odzew.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?