La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1259 Culés

0

Fifacze, co myślicie? W drugim sezonie jeszcze Nesta za Hernandeza by wleciał.
https://www.futbin.com/20/squad/9931469

konto usunięte

0

@Bamek94 masz już tego Ballacka? Bo jak rozumiem to ten za żetony? Plus do kiedy mniej więcej planujesz grać w fife?

0

@mateuszdabski tak, za żetony. A planuje pewnie jakoś do maja.

konto usunięte

0

@Bamek94 to do maja na luzie on Ci z tego składu wypadnie, bo pojawią się lepsze karty. Mi rok temu Ballack prime wypadł ze składu już w okolicy marca. Z tych swapów jedynym wartym uwagi piłkarzem jest Drogba - reszta i tak dość szybko stanie się za słaba lub już taka jest.

0

@mateuszdabski a co myślisz o Carlosie? może jego warto zainwestować? z LO zawsze jest kłopot. Ale chciałem Ballacka z myślą o Hybrydzie jakiejś...

konto usunięte

0

@Bamek94 moim zdaniem nie warto - na ten moment Robertson zwykły jest na zbliżonym poziomie, więc pewnie niedługo przebiją go jakieś karty specjalne. Ballack nie jest zły, ale z czasem odczujesz, że będzie odstawał od innych. Generalnie robiąc jakiekolwiek sbc itp zawsze patrzyłem czy danym zawodnikiem będę mógł grać praktycznie do końca gry (van Dijk 92, R10 itp.). Jeśli robisz niewymienną kartę, która po jakimś czasie wypadnie ze składu to jest to marnowanie coinsow/kart/żetonów.

0

@mateuszdabski A oprócz Drogby kogo polecasz? Szczerze chciałbym ikonę już na takim etapie gry, nigdy nie miałem ikon w składach :D

konto usunięte

0

@Bamek94 może Butragueno tylko że jemu brakuje trochę czwartej gwiazdki sztuczek.

0

@mateuszdabski mam pytanie bo widzę że ogarnięty jesteś w temacie, te żetony na ikony mają jakąś datę ważności? Bo narazie mam 12 i wiadomo chce nazbierac więcej, ale nie mam pewności czy one się nie przedawnią

0

@mateuszdabski bo te żetony nazywają się wymiana ikon 1 to zapewne będzie i wymiana ikon 2 itd

konto usunięte

0

@karszun są dwa sezony po 12. Za nie możesz dostać jakąś z ikon które podali (m. in. Drogbe, Carlosa czy Ballacka). Te żetony, które masz teraz będą jeszcze ważne minimum do końca tego drugiego okresu. Potem pojawi się kolejna porcja ikon i pewnie kolejne 2x12 żetonów do zdobycia. Podsumowując - obecne 12 żetonów i 12 które będzie kolejne kumulujaa się razem i wszystkie z nich możesz przeznaczyć na pierwszą "partię" ikon.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?