La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1708 Culés

konto usunięte

10

"Marian Banaś ze współpracownikami infiltrował mafie VAT-owskie, żeby je od środka rozbijać - powiedział na konferencji Ryszard Czarnecki. Wtórował mu Marek Suski - Dzisiaj nie znamy szczegółów, ale to się wiązało z bardzo dużym ryzykiem. Ryzykował dla Polski." Nawet nie wiem jak to skomentować:D

1

@ksobi proponuje odznaczenie państwowe! Marian to polski Donnie Brasco;)

5

@ksobi Jak wpadniesz to wystarczy powiedzieć że od początku byłeś agentem i cyk - jesteś czyściutki ;)

konto usunięte

15

@ksobi Zaraz okaże się, że pancerny Marian infiltrował również środowisko krakowskich sutenerów i stąd ta kamienica. Bohater na jakiego nie zasługujemy.

konto usunięte

4

@Kamilos84 https://img.joemonster.org/i/2016/11/mundury_16.jpg Tutaj zdjęcie z konferencji Partii Wielkiego Jaro

0

@ksobi Taczki, ażeby wywieźć tę zarazę z sejmu już zakupiłem... A tak całkiem poważnie, to jest przerażające.

konto usunięte

0

@Eto'o9 R10 wiesz co jest przerażające ? Że to My( Polacy) jesteśmy odpowiedzialni że ta " zaraza" dostała się do tego sejmu ;)

konto usunięte

4

@ksobi 8 mln ludzi w ty kraju i tak w to uwierzy. To jest jeszcze większy dramat niż te słowa Czarneckiego

1

@Janiama a inne kilka milionów głosowało na partię która jest utytłana po uszy w afery

konto usunięte

0

@lucas/catalan Tak utytłana, że nikt nie jest w stanie im postawić żadnych zarzutów.

0

@ksobi ręką rękę myje

konto usunięte

0

@lucas/catalan No PiS zwołuje komisje za komisją i nie mogą nic tym złodziejaszkom udowodnić

0

@ksobi udają że coś robią i tyle

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?