La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1177 Culés

0

Tu nawet nie chodzi o to że Suarez gra, bo logiczne że to jest na 1 wybór na pozycji 9, ale że tak zapytam, gdzie są jakieś rotacje, dlaczego on wychodzi w 1 składzie na takie mecze jak ten?

Tego nie jestem w stanie zrozumieć, a później wielkie zdziwko że gość na wiosnę kopie się po czole, żeby było śmieszniej, nie kojarzę też zbyt wielu meczów by był on zmieniany w okolicach tej 60 minuty przy pewnym wyniku, naprawdę czasami aż żal patrzeć jak te same błędy są powielane kilka lat z rzędu

0

@Phatro akurat teraz rotował się w weekend w łóżku z lewej na prawą

0

@Phatro Bo taki mecz jak ten ... czyli tak naprawdę każdy... możemy przegrać ... czasy w których my się oszczędzamy na słabeuszach minęły :) teraz z każdym walczymy o punkty jak równy z równym więc potrzebujemy najlepszych.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?